وجود مکانیزم پشتیبان‌گیری از داده‌ها و اطلاعات، یک جنبه‌ بسیار ضروری هر کسب و کار موفقی است. اگر یک راهکار پشتیبان‌گیری و بازیابی درست در شرکت وجود داشته باشد، نگرانی کمتری برای از دست رفتن داده‌ها و امنیت آن‌ها وجود خواهد داشت.

انتخاب بهترین راهکار محافظت از داده‌ها برای سازمان شما یک تصمیم مهم و حیاتی است، چرا که در صورت عدم انتخاب صحیح، ممکن است بازیابی داده‌های شما در زمان بحران، با سرعت مورد نظر صورت نگیرد.

در دنیای رقابتی کسب و کار امروز، هر گونه اختلال و قطعی در سرویس‌دهی ممکن است منجر به از دست رفتن بخش مهمی از فروش و اعتبار کسب و کار شما شود.

نرم‌افزارهای مخرب و آلوده، باج‌افزارها، هکرها، فیشینگ و سایر دسترسی‌های غیرمجاز صرفا بخشی از راه‌های متعددی هستند که ممکن است دسترسی سازمان شما را برای همیشه به داده های خودش قطع کند. خطاهای انسانی یکی از رایج ترین راه های از دست رفتن داده ها در سازمان ها است که ممکن است به دلیل حذف ناخواسته داده ها، یا نصب نرم افزارها و پلاگین های ناسازگار صورت پذیرد.

علی رغم این که بحران‌های از دست رفتن داده ها، قابل پیشگیری هستند، به راحتی در دنیا در حال رخ دادن هستند. در نتیجه بهترین راهکار شما، پیاده‌سازی یک استراتژی قابل اطمینان و امن برای پشتیبان گیری و بازیابی داده‌ها است .

شرکت رایا سامانه در مسیر انتخاب و راه‌اندازی این راهکار در کنار شما خواهد بود. ما با انجام پروژه‌های موفق بسیار در حوزه‌های مالی، بورس، سلامت و صنایع با داده‌های حساس، توان ایجاد اطمینان خاطر برای مدیران و متولیان مجموعه‌ها را در خصوص عدم از دست رفتن داده‌ها داریم.