یکی از باارزش‌ترین فناوری‌ها در حوزه زیر‌ساخت فناوری اطلاعات، فناوری مجازی‌سازی می‌باشد. مجازی‌سازی در لایه‌های مختلفی از جمله مجازی‌سازی سرور و شبکه، مجازی‌سازی ذخیره‌ساز و مجازی‌سازی سرویس انجام می‌شود. از مزایای مجازی‌سازی می‌توان به سهولت در مدیریت متمرکز، مصرف بهینه‌ی منابع پردازشی و تسهیل در پیاده‌سازی امنیت اشاره کرد. ما در شرکت رایاسامانه با مجموعه‌ای از خدمات مختلف مجازی‌سازی و پردازش ابری در لایه‌های مختلف با شما همراه خواهیم بود.

شرکت Vmware یکی از پیشگامان حوزه مجازی‌سازی می باشد . از معروفترین و پرکاربردترین محصولات این شرکت می توان به محصول Vmware Vsphere که مجازی‌سازی در لایه‌ی سرور و شبکه را به ارمغان می آورد، اشاره کرد. ما در شرکت رایاسامانه با تیمی مجرب و متخصص در این حوزه‌ خدمات متنوع مشاوره ، پیاده‌سازی و بهینه‌سازی زیر ساخت Vsphere را ارائه خواهیم داد.

مجازی‌سازی ایستگاه‌های کاری یکی از سطوح پردازش ابری بوده که منجر به تسهیل در مدیریت امنیت لایه کاربر، مدیریت بهینه‌ی منابع پردازشی و کاهش مصرف انرژی در سازمان‌ها می‌شود.
شرکت Vmware با محصول Vmware Horizon View از پیشگامان این حوزه می باشد. ما با خدمات مشاوره، پیاده‌سازی و بهینه‌سازی زیر‌ساخت مجازی‌سازی ایستگاه‌های کاری با شما خواهیم بود.

شرکت Vmware با ارائه‌ی محصول NSX به دنیای شبکه‌های نرم افزار محور یا SDN پا گذاشت . محصول NSX با ارائه‌ی سرویس‌های متنوع و بسیار کاربردی مانند Load-Balancer ،Edge Router،Logical Switch و از همه مهمتر Distributed Firewall بسیاری از مشکلات متخصصین و مهندسین شبکه را مرتفع کرد.
ما در رایاسامانه با استفاده از NSX یکی از مهم‌ترین سیاست‌های امنیتی یعنی Micro-Segmentation را پیاده‌سازی خواهیم کرد. مشاوره، طراحی و پیاده‌سازی NSX را از ما بخواهید.

تجهیزات ذخیره‌ساز از اجزای جدا‌نشدنی یک مرکز داده می‌باشند. هزینه‌های بالای تامین، نگهداری و آموزش نیروی متخصص از مشکلات این تجهیزات می‌باشد. عدم مقیاس‌پذیری مناسب ذخیره‌سازها و محدودیت آنها در افزایش فضا منجر به تولید محصولات ذخیره سازی نرم افزار محور شد.
محصول Vmware VSAN یکی از معروفترین محصولات این حوزه می‌باشد که مشکلات تجهیزات سنتی در ذخیره‌سازی را مرتفع می کند. با VSAN نیازی به خرید تجهیزات اختصاصی ذخیره‌سازی ندارید و تنها با داشتن چند سرور از هر نوع و مدلی می‌توانید یک شبکه‌ی ذخیره‌ساز بزرگ و مقیاس‌پذیر ایجاد کنید. جهت مشاوره و پیاده سازی VSAN با ما در تماس باشید.